Osuszanie w Lubinie

Czy Twoje mieszkanie, biuro lub lokal komercyjny borykają się z wilgocią? Jej obecność nie zawsze jest widoczna „gołym okiem”. Czasem świadczą o niej zacieki na ścianach, innym razem ciemniejsze przebarwienia sugerujące pleśń lub grzyba, a czasem „tylko” brzydki zapach. Dlatego, jeśli występują jakiekolwiek z tych zmian i czujesz, że życie w danym miejscu staje się niekomfortowe dla Ciebie i Twoich bliskich – działaj.

Zamów wizję lokalną – sprawdzimy miejsca nieszczelności i zwalczymy ich skutki. Jeśli do zalania doszło w wyniku powodzi, podtopienia czy awarii kanalizacji lub wodociągów, skontaktuj się od razu. Pamiętaj, że szybkość reakcji ma tu ogromne znaczenie, dlatego warto zaufać naszej profesjonalnej ekipie, która oferuje kompleksowe usługi osuszania.

Osuszanie profesjonalne – kilkuetapowe działanie na miejscu zdarzenia

Aby osuszanie było skuteczne, podejmujemy się go po wcześniejszej analizie. Obejmuje ona wizję lokalną przeprowadzaną z użyciem profesjonalnego sprzętu. Dostarcza on informacji o miejscach przecieku i skali problemu. Dzięki temu łatwiej dobrać najlepszą metodę pozwalającą na skuteczne pozbycie się zarówno źródła, jak i skutków zalania czy awarii rur.

Po tym następuje właściwe usunięcie wilgoci z wykorzystaniem urządzeń i technik gwarantujących osuszanie powietrza, ścian, posadzek i sufitów z uwzględnieniem szczelin czy zagłębień. Gwarantuje to skuteczne osuszanie wszystkich, w tym trudno dostępnych miejsc i elementów konstrukcyjnych budynków.

Na koniec kontrolujemy efekty prac z użyciem systemów monitorowania, a gdy jest taka konieczność usuwamy też pleśń i zabezpieczamy budynek przed ponownym jej wystąpieniem. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie, doradztwo, maksymalne zaangażowanie w zadanie.

Zapraszamy do współpracy. Realizujemy osuszanie w Lubinie dla osób prywatnych oraz firm działających w różnych sektorach gospodarki.