Osuszanie wylewek Warszawa

Osuszanie wylewek: Profesjonalnie, skutecznie, szybko

osuszanie wylewek warszawaMokra wylewka – niezależnie od tego, czy powodem wilgoci jest wilgoć technologiczna, czy zalanie – stanowi prawdziwe wyzwanie dla ekip remontowych odpowiedzialnych za prace wykończeniowe. Bez osuszenia wylewki nie można bowiem przeprowadzić prac remontowych i wykończeniowych w budynku. Jednocześnie pozostawienie wylewki do samoczynnego wyschnięcia może nie przynieść zamierzonego rezultatu, zwłaszcza jeśli w pomieszczeniach panuje duża wilgotność powietrza.

Osuszanie wylewek po zalaniu to profesjonalna usługa, w ramach której możemy skutecznie „wyciągnąć” wilgoć z podłogi i odprowadzić ją na zewnątrz pomieszczenia. Powyższe działanie daje gwarancję skuteczności osuszania i pozwala na relatywnie szybkie przygotowanie zalanego pomieszczenia do realizacji prac remontowych.

Na czym polega osuszanie wylewek?

Najbardziej skuteczna, a co za tym idzie również najczęściej stosowana metoda osuszania wylewki po zalaniu polega na wykonaniu w wylewce otworów o określonej średnicy i wprowadzeniu przez nie suchego powietrza z osuszacza. Szacuje się, że zastosowanie omówionej metody pozwala na osuszenie wylewek w zaledwie tydzień. Co ważne, wspomagając naturalny proces osuszania wylewek podłogowych nie tylko skracamy czas remontu nieruchomości, ale jednocześnie ograniczamy do minimum ryzyko występowania ognisk pleśni i grzybów pod systemem wykończenia podłogi (wykładziną, panelami, płytkami). Ma to bezpośredni wpływ na trwałość systemu wykończeniowego oraz zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników pomieszczeń.

Dlaczego warto zaufać marce TotalDry?

Specjalizujemy się w osuszaniu budynków. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym (wentylatory, osuszacze kondensacyjne, nagrzewnice olejowe i elektryczne), jak również wieloletnim doświadczeniem w walce z wodą i wilgocią – pozostałościami po:

  • procesach technologicznych,
  • zalaniu,
  • pożarze,
  • powodzi/podtopieniu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę, zapewniając:

  • darmowe oględziny obiektu (mieszkania, domu, obiektu usługowego, przemysłowego, itd.),
  • dobór najbardziej optymalnej metody osuszania wylewki w danej sytuacji,
  • wysoką skuteczność działania (wilgoć usunięta z wylewki jest odprowadzana z pomieszczenia, co eliminuje ryzyko jej ponownej absorbcji przez chłonny materiał budowlany),
  • możliwość fachowej identyfikacji źródła problemu z nadmiarem wilgoci w pomieszczeniu (profesjonalne badanie szczelności instalacji wodnej lub badanie szczelności dachu).

Osuszanie wylewek – Warszawa i okolica

Usługi związane z osuszaniem wylewek realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z Klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjami. W zależności od potrzeby możemy przeprowadzić osuszanie wylewek z wilgoci technologicznej, jak również osuszanie wylewek po zalaniu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. W razie pytań lub wątpliwości Specjaliści TotalDry pozostają do Państwa dyspozycji. 

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY