Osuszanie tynków Wrocław

Osuszanie tynków – Wrocław

osuszanie tynków warszawaWilgoć technologiczna to przeciwnik, z którym musi się zmierzyć każdy inwestor. Jedni decydują się na wydłużenie czasu trwania inwestycji i naturalne wysychanie ścian, inni wdrażają metody mające na celu przyspieszyć ten proces. Na terenie miasta Wrocław i okolicy oferujemy profesjonalne osuszanie tynków. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi, przedsiębiorstwami i instytucjami. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z usługą TotalDry, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Skąd się bierze wilgoć technologiczna?

Mianem wilgoci technologicznej określa się wilgoć występującą w obiektach nowo budowanych. Jej źródłem jest woda niezbędna do przygotowania poszczególnych materiałów budowlanych i wykończeniowych – tynków, wylewek, gładzi. Naturalne usunięcie wilgoci technologicznej wymaga czasu. Osuszanie tynków pozwala przyspieszyć ten proces, jednocześnie eliminując ryzyko związane z ponowną absorbcją wody z powietrza. To bardzo ważne. Nieprawidłowo wspomagany proces osuszania tynków może spowodować nawracanie wilgoci, a w późniejszym czasie przyczynić się do występowania pleśni w pomieszczeniach.

Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w zakresie osuszania ścian i budynków opracowaliśmy metodę „wyciągania” wilgoci technologicznej ze ścian i posadzek w sposób szybki i skuteczny. Jej zastosowanie pozwala na wdrożenie prac wykończeniowych bez obaw o mokre plamy na ścianach, problemy z przyczepnością farby czy innego systemu wykończeniowego.

Osuszanie tynków – dla kogo?

Wrocław, Warszawa – we wszystkich miastach (i na przedmieściach) w kraju trwają nieustanne budowy. Ich czas zależy między innymi od temperatury i pogody. Warunki atmosferyczne takie jak wiatr, deszcz, mgła czy śnieg wydłużają tylko realizację ze względu na schnące ściany.

W takim przypadku kluczowe jest osuszanie tynków. Powinieneś zamówić usługę, jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji budowy lub remontu. Sprawi się też jesienno-zimową porą, gdy warunki pogodowe mogą bardzo utrudnić działania.

Jak osuszamy ściany?

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem tynków. Za pomocą specjalnych urządzeń (umownie nazwijmy je osuszaczami), możemy błyskawicznie odprowadzić wilgoć i przyspieszyć schnięcie tynków o nawet kilkadziesiąt procent.

Zajmujemy się osuszaniem tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Działamy zimą i latem. Działamy zarówno na osuszaczach kondensacyjnych, jak i innych zaawansowanych technologicznie sprzętów. Efektywnie odprowadzimy wilgoć z Twoich ścian, umożliwiając dalsze działania wykończeniowe. Polecamy się zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom budowlanym czy remontowym.

Razem z nami sukcesywnie przyspieszysz swój remont. Zaoszczędzisz wiele nerwów, pieniędzy i czasu, który będziesz mógł poświęcić na dalsze prace budowlano-remontowe. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas już dziś. Oferujemy bezpłatne oględziny i konsultację!

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY