Osuszanie mieszkań

osuszanie

Profesjonalne osuszanie mieszkań to nasza specjalność. Od lat z sukcesami walczymy z wilgocią pojawiającą się w mieszkaniach na skutek zalania lub nieszczelnego dachu. Jeżeli w Twoim domu pojawiła się wilgoć lub mieszkanie zostało zalane przez sąsiada albo niesprawną pralkę lub zmywarkę skontaktuj się z nami i wezwij naszego specjalistę na BEZPŁATNE oględziny. W celu zapewnienia najlepszego rezultatu naszych działań  przed podjęciem jakichkolwiek prac związanych z osuszaniem mieszkania wykonujemy pomiary wilgotności oraz oględziny zalania. W przypadku pojawienia się wilgoci o nieznanym źródle nasz specjalista pomoże w jego zidentyfikowaniu i doradzi jak skutecznie usunąć przeciek. Zaś w przypadku zalania – w zależności do jego przyczyny i skali – wskaże najlepszą metodę osuszania, dzięki której zamierzony efekt osiągniemy w możliwie jak najkrótszym czasie, jednocześnie skutecznie zwalczając wilgoć i jej następstwa. Nasze usługi w tym osuszanie mieszkań po zalaniu wykonujemy profesjonalnie i szybko, korzystając z najnowocześniejszych technologii oraz metod osuszania budynków.

Dlaczego osuszanie mieszkania jest tak ważne?

Wilgoć w mieszkaniu to nie tylko nieprzyjemny zapach, ale przede wszystkim zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Osuszanie mieszkań ma na celu poprawę komfortu korzystania z przestrzeni mieszkalnej, a zarazem zapewnienie jej bezpieczeństwa. W mieszkaniu, w którym występuje wilgoć panują doskonałe warunki do namnażania się zarodników niebezpiecznych grzybów i pleśni. Pleśń w mieszkaniu może powodować szereg konsekwencji zdrowotnych. Jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci oraz osób starszych, co nie oznacza, że osoby młode i w średnim wieku mogą ignorować jej obecność w swoich mieszkaniach.

Nasze główne oddziały znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Wałbrzychu i Sieradzu, ale prowadzimy osuszanie na terenie całego kraju.

Osuszanie mieszkań po zalaniu powinno się odbywać przy konsultacji ze specjalistą, bądź  wsparcia wykwalifikowanych pracowników firmy świadczącej usługi osuszania budynków. Aby szybko i skutecznie osuszyć mieszkanie, należy wybrać nie tylko odpowiednie urządzenie, ale również jego wydajność. Dzięki dobraniu odpowiedniego osuszacza, nie tylko koszta będą mniejsze, ale i czas osuszania krótszy. Rozmieszczenie osuszaczy ma bardzo ważne znaczenie, ponieważ postawienie wentylatora wzdłuż ścian bardziej zwiększy wydajność i skróci czas osuszania.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE OGLĘDZINY

osuszanie mieszkań wrocław

Nasze działania, abyś znów mógł bezpiecznie mieszkać i pracować

Osuszanie mieszkań to niezwykle odpowiedzialne i złożone zadanie. Powierzchnie, które pozornie wydają się suche mogą w dalszym ciągu emitować wilgoć, prowadząc do rozwoju groźnych dla zdrowia i życia mieszkańców grzybów i bakterii. Dodatkowo komfort użytkowania pomieszczeń po zalaniu obniża nieprzyjemny zapach stęchlizny i wilgoci, którego nie jesteśmy w stanie się pozbyć ze względu na wciąż znajdującą się w trudnodostępnych miejscach wodę.

Dlatego osuszanie mieszkania po zalaniu najlepiej zlecić doświadczonym specjalistą, którzy skutecznie zidentyfikują miejsca gromadzenia się wody, neutralizując źródło wilgoci i przykrego zapachu. W ramach oferty na osuszanie mieszkań na terenie miast Warszawa, Wrocław, Wałbrzych i Sieradz wykonujemy:

  1. profesjonalne osuszanie budynków, mieszkań, dachów, hal, lokali usługowych
  2. osuszanie wilgoci po zalaniu
  3. usuwanie wilgoci zgromadzonej w warstwach izolacyjnych pod posadzką
  4. usuwanie wilgoci budowlanej
  5. usuwanie wilgoci przed położeniem parkietu
  6. wynajem osuszaczy

Specjalizujemy się również w osuszaniu budynków, hal, magazynów oraz dachów. Osoby borykające się z problemem wilgoci po zalaniu lub wilgoci o niezidentyfikowanym źródle zachęcamy do kontaktu. Nasz specjalista przeprowadzi oględziny obiektu, wykona pomiary wilgoci i zaleci odpowiednie działania.

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY