Osuszanie piwnic

osuszanie piwnicOsuszanie piwnic to szereg działań, które podejmujemy w celu wyeliminowania wilgoci z pomieszczeń piwnicznych i uniemożliwienia jej przedostawania się do wyższych kondygnacji budynku. Do zawilgotnienia piwnicy może dość z wielu przyczyn. Powodem mogą być zdarzenia losowe, takie jak zalania lub podtopienia wynikające z gwałtownego podniesienia się poziomu wód gruntowych. Powodem może być również degradacja izolacji pionowej lub poziomej oraz nieszczelność tarasu znajdującego się bezpośrednio nad podpiwniczeniem. Kluczem do skutecznego osuszenia piwnicy jest identyfikacja źródła wilgoci i jego usunięcie, a następnie dobór odpowiedniej metody walki z wilgocią.

Kompleksowe osuszanie piwnic

Jako specjaliści od osuszania domów i obiektów użytkowych dysponujemy szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem, które poparte dostępem do narzędzi bazujących na najnowocześniejszych technologiach umożliwia nam szybką identyfikację źródła problemu oraz jego usunięcie. Dzięki temu Państwa piwnica na powrót staje się pomieszczeniem funkcjonalnym, a co najważniejsze bezpiecznym dla swoich użytkowników i przechowywanych tam przedmiotów.

Działamy na terenie całej Polski. Osuszamy piwnice w domach mieszkalnych oraz obiektach użytkowych. Zapewniamy adekwatny dobór metody osuszania do skali zawilgocenia, a w razie potrzeby oferujemy usługi związane z usuwaniem pleśni. Klientów borykających się z problemem wilgoci w piwnicy zachęcamy do kontaktu z najbliższym oddziałem TotalDry. Nasze oddziały znajdziecie Państwo w miastach: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych i Sieradz.