Ozonowanie

Ozonowanie mieszkań, budynków i pomieszczeń – Warszawa

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie odgrzybiania i ozonowania mieszkań, budynków i pomieszczeń. Jeśli w Twoim mieszkaniu pojawił się nieprzyjemny zapach jesteśmy w stanie się go pozbyć i przywrócić Ci z powrotem komfort mieszkania. Ozonowanie mieszkania pomoże również w pozbyciu się z niego roztoczy czy alergenów. Pozbędziemy się przykrych zapachów między innymi, takich jak stęchlizna,  specyficzny zapach kanalizacji czy woń kwasu masłowego. ozonowanie pomieszczeń Ozon czyli O3 jest niepalnym gazem, odmianą tlenu i ma błękitna barwę. Jest bardzo silnym utleniaczem, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie w eliminacji przykrych zapachów czy sterylizacji. Jego skuteczność jest do 50 razy wyższa niż w przypadku stosowania chloru. Ozonowanie polega na tym, że ozon kiedy się rozkłada uwalnia cząstkę tlenu, która łącząc się z związkami chemicznymi neutralizuje je. Ozonowaniu poddaje się coraz więcej budynków publicznych, hal przemysłowych czy nawet klimatyzację w samochodzie. Pozostawia świeży lekki zapach. Ozonowanie pomoże Państwu w pozbyciu się przykrych zapachów z mieszkania czy lokalu. Dzięki aktywnej cząstce ozonu znikną:
 1. Grzyby wraz z zarodnikami
 2. Bakterie
 3. Roztocza
 4. Alergeny
 5. Wirusy
Czyli wszystko co zagraża Państwa zdrowiu! Nasze działania, abyś znów mógł bezpiecznie mieszkać i pracować Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych to nasza specjalność. Od lat z sukcesami walczymy z bakteriami, grzybami oraz nieprzyjemnymi zapachami przywracając mieszkańcom i użytkownikom pomieszczeń komfort i bezpieczeństwo.

Jak działa usługa ozonowania pomieszczeń?

 1. Zdiagnozujemy przyczynę zagrzybienia i przykrych zapachów
 2. Wykonamy dokładne pomiary wilgotności
 3. Zlikwidujemy przyczynę – osuszymy, zabezpieczymy miejsce powstawania grzyba lub wycieków wody
 4. Odgrzybimy i wyozonujemy pomieszczenie – indywidualnie dobraną metodą
 5. Przekażemy wszystkie ważne zalecenia, aby problem z grzybem lub przykrym zapachem nie powrócił do Państwa domu.
Ozon jest bakterio- i grzybobójczy więc stanowi doskonałe dopełnienie chemicznego odgrzybiania.

Ozonowanie pomieszczeń – praktyczne zastosowanie

Ze względu na skuteczność oraz bezpieczeństwo ozonowanie pomieszczeń od lat znajduje zastosowanie w przestrzeniach publicznych oraz obiektach służby zdrowia, takich jak gabinety lekarskie, przychodnie i szpitale. Z dobroczynnych właściwości ozonowania korzystają gabinety odnowy biologicznej, kliniki medycyny estetycznej, a także salony tatuażu – wszystkie miejsca, w których ze względu na charaktery świadczonych usług zdrowie klientów mogłoby być zagrożone przez bakterie, wirusy czy grzyby. ozonowanie mieszkaniaObecnie ozonowanie pomieszczeń coraz częściej wykonuje się także w przestrzeniach mieszkalnych. Jako pierwsze ozonowaniu poddawane były mieszkania i domy po zalaniach, a także obiekty mieszkalne po wielu latach przywracane do swoich dawnych funkcji. Zarówno w przypadku jednych, jak i drugich ozonowanie miało na celu odkażenie pomieszczeń, usunięcie z nich zapachu stęchlizny oraz zarodników niebezpiecznych dla zdrowia przyszłych mieszkańców grzybów. Dzisiaj ozonowaniu poddajemy przestrzenie mieszkalne niezależnie od tego, czy doszło do zalania czy też były one długo pustostanami. Z dobroczynnych właściwości ozonowania korzystają właściciele domków rekreacyjnych, nowi właściciele mieszkań do zasiedlenia, właściciele mieszkań po zakończonym remoncie. Każdy – kto chce się cieszyć czystym i świeżym powietrzem w domu, bez nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych dla zdrowia bakterii i grzybów.

Dzięki naszej usłudze ozonowania pozbędziesz się takich zapachów jak:

 1. Stęchlizna
 2. Spalenizna
 3. Zapachy odzwierzęce
 4. Dymu
 5. Kanalizacji
 6. Po remoncie farb i lakierów
 7. A nawet kwasu mlekowego
Nasze główne oddziały znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Sieradzu, Wałbrzychu, Poznaniu, ale świadczymy usługi odgrzybiania i ozonowania na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zawsze chętnie pomożemy Państwu z problemem.