Wykrywanie przecieków

wykrywanie wycieków wody warszawa

Wykrywanie przecieków wody to szereg czynności mających na celu ustalenie przyczyny wycieku wody. Kiedy w domu pojawia się wilgoć jedną z pierwszych czynności, jakie trzeba wykonać to określenie źródła jej pochodzenia. Może to być między innymi rozszczelnienie się rur, złe ich połączenie czy nieprawidłowy montaż armatury. Powodem wilgoci w domu może być również nieszczelny dach lub taras, o czym przekonamy się po wykonaniu badania szczelności dachu  i tarasu.

Badanie szczelności instalacji wodnej

Wilgoć lub zacieki na ścianach mogą być spowodowane nieszczelnym dachem lub nieszczelnością instalacji wodnej. Jedną z naszych specjalności jest badanie szczelności instalacji wodnej. Metody wykrywania źródła przecieku każdorazowo dobieramy w zależności od rodzaju wykrywanej nieszczelności. Na początek stosujemy szereg metod bezinwazyjnych, aby zminimalizować szkody. Przeprowadzaniu badań szczelności instalacji wodnej towarzyszy wykonywanie pomiarów. Ich wyniki pozwalają wykluczyć podstawowe źródła przecieku, jednocześnie wskazując miejsca, które mogą wymagać bliższej inspekcji.

Zakres i zasięg usługi

Naszą specjalnością jest osuszanie budynków. Zanim jednak przystąpimy do prac mających na celu pozbycie się wilgoci z danego obiektu musimy zidentyfikować jej źródło i usunąć usterkę. W zależności od potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów oferujemy kompleksową usługę w zakresie:

  • wykrywania wycieków wody (zarówno w przypadku badania szczelności poszycia dachowego, jak i badania szczelności instalacji wodnej),
  • usuwania usterek powodujących wyciek wody,
  • kompleksowego osuszania obiektu, wraz z odgrzybianiem i usuwaniem pleśni.

Badanie szczelności instalacji wodnych to jedna z podstawowych usług, w ramach której zapewniamy profesjonalne wykrywanie nieszczelności wodnych w instalacjach centralnego ogrzewania (CO) oraz instalacjach wodno-kanalizacyjnych, w tym także w instalacjach solarnych i geotermalnych.

Oferujemy pomoc klientom prywatnym, przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Prowadzimy usługi wykrywania przecieków na terenie całego kraju, każdorazowo starając się ograniczyć ingerencję w badaną instalację do absolutnego minimum. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalizm i skuteczność, z jaką wykrywamy i usuwamy nieszczelności.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi badania szczelności instalacji wodnej zachęcamy do kontaktu z najbliższym oddziałem TotalDry. Zapewniamy szybki czas reakcji, obsługę wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz możliwość skorzystania z szeregu usług powiązanych, dzięki czemu zlecając próbę szczelności instalacji wodnej możecie Państwo raz na zawsze zapomnieć o wilgoci w pomieszczeniu, grzybach i nieprzyjemnym zapachu.

Nasze główne oddziały: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Sieradz.