Osuszanie tynków

osuszanie tynków wrocław

Osuszanie tynków Warszawa

Remont to czasochłonny proces, a schnące tynki tylko go opóźniają. Jeżeli chcesz przyspieszyć ten czas, postaw na osuszanie tynków. Warszawa, i okolica – gdziekolwiek jesteś, przyspieszymy proces budowy i remontu Twojego domu lub mieszkania! W tym celu zastosujemy nowoczesne metody osuszania tynków, dzięki którym w sposób skuteczny „wyciągniemy” wilgoć technologiczną ze ścian.

Osuszanie tynków z wilgoci technologicznej

Mianem wilgoci technologicznej określa się rodzaj wilgoci, który występuje w nowo wybudowanych budynkach. Jest to wilgoć związana z wodą używaną do przygotowania substancji budowlanej i materiałów wykończeniowych – tynków, wylewek, gładzi gipsowych. Nadmiar wilgoci technologicznej wpływa na trwałość i estetykę systemów wykończeniowych, dlatego tak ważne jest osuszenie tynków i gładzi przed rozpoczęciem malowania czy nakładania tapet.

Proces budowy lub remontu powinien być sprawny i jak najszybszy. Niestety, firmy budowlane czy remontowe nie mają wielkiego wpływu na schnięcie tynków czy gładzi, a brak doświadczenia w zakresie skutecznego i bezpiecznego osuszania tynków powoduje dodatkowe problemy (m.in. z wilgocią pojawiającą się na ścianach już po zakończeniu prac wykończeniowych). To opóźnia roboty, odbijając się między innymi na finansach. Z tego względu oferujemy proces, który nosi nazwę osuszanie tynków. Osuszanie tynków, które wykonujemy na terenie miasta Warszawa pozwala na skuteczne „wyciąganie” wody z tynków, w efekcie czego na późniejszych etapach prac wykończeniowych nie ma problemu z mokrymi plamami na ścianach, rolowaniem się farby czy mniejszą przyczepnością systemu nawierzchniowego. Osuszanie tynków zmniejsza również ryzyko wystąpienia pleśni w trakcie eksploatacji nie ruchomości. Na czym polega proces?

Osuszanie tynków – dla kogo?

Wrocław, Wałbrzych, Sieradz, Warszawa, Poznań – we wszystkich miastach (i na przedmieściach) w kraju trwają nieustanne budowy. Ich czas zależy między innymi od temperatury i pogody. Warunki atmosferyczne takie jak wiatr, deszcz, mgła czy śnieg wydłużają tylko realizację ze względu na schnące ściany.

W takim przypadku kluczowe jest osuszanie tynków. Powinieneś zamówić usługę, jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji budowy lub remontu. Sprawi się też jesienno-zimową porą, gdy warunki pogodowe mogą bardzo utrudnić działania.

Jak osuszamy ściany?

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem tynków. Za pomocą specjalnych urządzeń (umownie nazwijmy je osuszaczami), możemy błyskawicznie odprowadzić wilgoć i przyspieszyć schnięcie tynków o nawet kilkadziesiąt procent.

Zajmujemy się osuszaniem tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Działamy zimą i latem. Działamy zarówno na osuszaczach kondensacyjnych, jak i innych zaawansowanych technologicznie sprzętów. Efektywnie odprowadzimy wilgoć z Twoich ścian, umożliwiając dalsze działania wykończeniowe. Polecamy się zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom budowlanym czy remontowym.

Razem z nami sukcesywnie przyspieszysz swój remont. Zaoszczędzisz wiele nerwów, pieniędzy i czasu, który będziesz mógł poświęcić na dalsze prace budowlano-remontowe. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas już dziś. Oferujemy bezpłatne oględziny i konsultację!

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY