Osuszanie wilgoci technologicznej

W nowym budownictwie mamy do czynienia bardzo często z wilgocią technologiczną. Wilgoć technologiczna jest to zjawisko związane z bardzo szybkim budowaniem, kiedy materiały budowlane (tynki, wylewki) nie mają szans doschnąć samoistnie. Zamknięte pomieszczenia nie schną i często zaczyna się w nich tworzyć grzyb. Mokre ściany czy posadzka nie nadaje się do podjęcia prac wykończeniowych (malowanie, kładzenie parkietu). Specjaliści Totaldry dosuszą Państwa wylewki, aby remont mógł się jak najszybciej zakończyć.


Długość procesu suszenia

Proces osuszania wilgoci w nowym mieszkaniu lub domu trwa zwykle od 7 do 14 dni. Należy zwrócić uwagę, iż proces ten jest zależny od stanu zawilgocenia jak również powierzchni do osuszenia.

Suszenie mieszkania o powierzchni 60m2 przy użyciu 2 osuszaczy i wentylatorów będzie trwał 7-14 dni. Suszenie domu jednorodzinnego 170–200 m2, proces osuszania tynków i wylewek realizujemy się z wykorzystaniem 4-5 osuszaczy i kilku dmuchaw przez okres 14–21 dni.

Wszystkie prace wykonujemy z indywidualnym podejście, tak abyście otrzymali usługę na najwyższym poziomie.

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY

osuszanie-wilgoci-technologicznej-wroclaw


Na czym polega proces osuszania?

Proces ten polega na zmniejszeniu wilgoci w powietrzu co z kolei przyśpiesza wysychanie murów, ścian czy wylewki.

Prace osuszające należy rozpocząć jak najszybciej, ponieważ dzięki temu nie dopuści się do rozwoju pleśni i grzybów, które są szkodliwe dla naszego zdrowia, a dla dzieci wręcz niebezpieczne. A także zminimalizuje koszty związane z remontem.

Dobierzemy odpowiedni rodzaj osuszania do Twojego problemu, dzięki czemu szybko i efektywnie pozbędziemy się wilgoci, a Ty będziesz mógł znów cieszyć się swoich domem.

Szybsze dosuszanie murów czytaj tutaj.. http://totaldry.pl/osuszanie/osuszanie-mikrofalowe/

Nasze główne oddziały znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Sieradzu i Wałbrzychu, ale prowadzimy osuszanie na terenie całego kraju.