Osuszanie dachów i tarasów – Najwyższa jakość usług

W nowym budownictwie bardzo częstym problemem jest źle wykonany tarasy lub nieszczelny dach. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie zwróć szczególną uwagę na ich wykonanie. Jeżeli w Twoim domu pojawiła się wilgoć lub nastąpiło zalanie wezwij specjalistę Totaldry na DARMOWE oględziny. Przeprowadzimy profesjonalnie osuszanie tarasów i dachów.

Dachy i trasy są szczególnie narażone na wahania temperatury i zmiany atmosferyczne co też wpływa na ich szczelność. Woda która dostanie się do termoizolacji sama nie jest w stanie wyparować i wyschnąć.

Przez taką wilgoć w domu pojawi się grzyb lub zacieki na suficie lub ścianach.

Dzięki najnowszej technologii wysuszymy strefę izolacyjną dachu czy tarasu, bez narażania Państwa na dodatkowe koszty związane z dużym remontem.

UMÓW SIĘ NA DARMOWE OGLĘDZINY

osuszanie-tarasu-wrocław osuszanie-dachu-wrocław

 


Czynności w przypadku wystąpienia szkody:

  1. Zgłoszenie szkody

Zadzwoń lub napisz do nas. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy dostępni 24/7, by móc rozwiązać jak najszybciej Twój problem. Podczas rozmowy ustalimy termin BEZPŁATNYCH oględzin powstałej szkody, w dogodnym dla Państwa terminie. W przypadku zalania ważna jest szybka reakcja, żeby nie zaczął tworzyć się grzyb.

  1. Bezpłatne oględziny

Podczas oględzin nasz Specjalista dokona dokładnych pomiarów wilgotności i przedstawią indywidualnie dobraną ofertę trwałego usunięcia wilgoci powstałej po zalaniu. Następnie otrzymacie Państwo ofertę wraz z kosztorysem oraz przybliżonym czasem trwania usługi i opisem koniecznych do wykonania prac.

  1. Wykonanie usługi osuszania

Nasi Specjaliści podłączą u Państwa niezbędny sprzęt. Od tej chwili będziemy w monitorować przebieg prac oraz będziemy w stałym kontakcie z Państwem, aż do końca wykonania usługi. Przygotujemy pełna dokumentację dla Ubezpieczyciela, Zleceniodawcy czy Likwidatora szkody.

  1. Zakończenie prac

Przed zakończeniem prac nasi Specjaliści wykonają niezbędne pomiary, aby sprawdzić czy można zakończyć proces osuszania. Przekażemy Państwu pełną dokumentację wraz z informacją o pomiarach i zużyciu prądu. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa problem został w pełni rozwiązany.