O nas

Totaldry-osuszanie-budynkow-wroclaw

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie osuszaniem po zalaniu budynków, wykrywaniem przeciekówodgrzybianiem i ozonowaniem mieszkań, dachów i lokali usługowych. Usuwamy szkody, które powstały po zalaniach, pożarach czy powodziach. W nowych lub remontowanych mieszkaniach dosuszymy wilgotną wylewkę. 

Specjaliści Totaldry posiadają wieloletnie doświadczenie, a także pracujemy nowoczesnym sprzętem wykorzystującym najnowsze technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Zapewniamy najwyższą jakość usług. Osuszymy zalaną strefę izolacyjną, usuniemy pleśń i grzyby, pozbędziemy się przykrych zapachów (stęchlizny, kanalizacji czy kwasu masłowego).

Nasze usługi są skierowane zarówno dla Klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Zawsze dobieramy ofertę indywidualnie zależnie od Państwa potrzeb. Rozpoczynamy pracę najszybciej jak to jest możliwe, ponieważ wiemy jakie konsekwencje wiążą się z zaniechaniem osuszania. Działamy na terenie całego kraju, z 4 głównymi oddziałami ( w Warszawie, Wrocławiu, Sieradzu i Wałbrzychu). Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Wspólnie poradzimy sobie z Państwa problemem!

Nasze usługi obejmują:

 

Po wykonaniu usługi osuszania czy odgrzybiania pomożemy doprowadzić Państwa mieszkanie do stanu, aby znów mieszkało się w nim dobrze. Położenie kafelków, podłogi, malowanie czy mały remont to dla nas żaden problem. Współpracujemy z firmami, które pomogą w remoncie i wykonają potrzebne usługi.

Aby zapewnić komfort naszym klientom jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu w dogodnych dla Państwa godzinach.

Nasze usługi obejmują również pomoc prawną i przygotowanie kompletnej dokumentacji dla ubezpieczycieli. Jeśli Twoje mieszkanie nie jest ubezpieczone GWARANTUJEMY NAJTAŃSZĄ usługę na rynku. 

Stosujemy szereg nowoczesnych metod (między innymi OSUSZANIE MIKROFALOWE), w celu minimalizacji uciążliwości procesu osuszania tak dla Ciebie i Twojej rodziny, jak i sąsiadów. Metody te pozwalają osuszyć strefę izolacyjną BEZ NISZCZENIA podłóg/posadzek.

Dla Państwa wygody przyjmujemy ROZLICZENIA BEZGOTÓWKOWE.

Wierzymy, że jedyną miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów.